Zmieniamy się dla Was!

1 lipca 2015
Mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę portalu lng.edu.pl. Aktualna wersja zawiera nowe infografiki, artykuły eksperckie, poszerzoną bazę wiedzy o LNG oraz najnowsze zdjęcia i filmy z terminalu LNG w Świnoujściu. Zachęcamy też rodziców i najmłodszych do odwiedzenia sekcji „Dla dzieci”.

Założeniem projektu było stworzenie portalu jako rozbudowanej platformy wiedzy na temat technologii skraplania gazu ziemnego, światowego i europejskiego rynku LNG oraz roli, jaką będzie na nim odgrywał terminal LNG w Świnoujściu. Pozwolił spółce Polskie LNG zagregować dostępną wiedzę w tej dziedzinie, tworząc podstawowe źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych.

Informacje o skroplonym gazie ziemnym, jako jednej z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych technologii energetycznych, przyjaznej środowisku i efektywnej ekonomicznie, zostały przedstawione internautom w bardzo przystępny sposób. Portal wykorzystuje nowoczesne i interaktywne narzędzia, formy animacji i prezentacji treści.

Chcąc dalej rozwijać nasz portal, zapraszamy Państwa do zgłoszenia wszelkich uwag i pomysłów dotyczących portalu na adres: pr@polskielng.pl.

Licząc na zaangażowanie zapraszamy serdecznie do surfowania po naszym nowym serwisie!