Weź udział w konkursie i Poznaj Świnoujście z PLNG!

26 sierpnia 2014
Czy wiesz, że w Świnoujściu realizowana jest jedna z największych i najważniejszych inwestycji w Polsce? Poznaj terminal LNG i miasto, w którym powstaje. Pokaż swoje ulubione miejsca w Świnoujściu i nadmorskie odkrycia. Znajdź na Instagramie @polskielng i dołącz do wspólnej zabawy!
Pierwsze zwycięskie zdjęcie konkursowe.

Polskie LNG uruchomiło swój profil na bezpłatnej i coraz bardziej popularnej platformie social media Instagram.com. Teraz każdy może zwiedzić teren budowy, zobaczyć najdłuższy falochron w Europie czy zajrzeć do wnętrza zbiornika o pojemności 160 tys. metrów sześciennych bez specjalnych przepustek i kasków ochronnych!

Aby śledzić inwestycję w Świnoujściu wystarczy zainstalować Instagram na swoim smartfonie i kliknąć guzik “Obserwuj” na profilu Polskiego LNG pod adresem www.instagram.com/polskielng. Oprócz zachwycających zdjęć i krótkich filmów z terenu gazoportu, pod hashtagiem #PrzystańWiedzy znaleźć można ciekawe, często zaskakujące fakty dotyczące inwestycji oraz dowiedzieć się, jak wielką rolę odgrywa skroplony gaz ziemny.

Wejdź na www.instagram.com/polskielng i #OdkryjTerminal!

Weź udział w konkursie i #PoznajŚwinoujście z PLNG!

Polskie LNG na swoim instagramowym profilu zaprasza do wycieczki po terenie terminalu, a użytkowników serwisu zachęca, aby sami pokazali, jak widzą miasto inwestycji. Jeśli spędzacie urlop nad polskim morzem, albo robicie weekendowy wypad do Świnoujścia, weźcie ze sobą smartfona!

Pokaż swoje ulubione miejsca w Świnoujściu i nadmorskie odkrycia: latarnię morską, słoneczny deptak, przyjaciół wykonujących ewolucje na kite czy pysznego gofra ze świeżymi jagodami. Znajdź na Instagramie @polskielng i dołącz do wspólnej zabawy!

Zasady konkursu:
1. Zaloguj się na swój profil w serwisie Instagram.com
2. Zacznij obserwować profil @polskielng
3. Opublikuj swoje zdjęcie ze Świnoujścia z oznaczeniami @polskielng i #PoznajŚwinoujście

Raz w tygodniu autor najciekawszego zdjęcia zostanie nagrodzony upominkami od Polskiego LNG.

Szczegóły konkursu w Regulaminie.