Polskie LNG wspiera konkurs matematyczny

Jest to projekt edukacyjny, mający na celu spopularyzowanie matematyki wśród uczniów szkół z regionu Świnoujścia. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 1 w Świnoujściu, które już od kilku jest gospodarzem zmagań matematycznych.
Polskie LNG wspiera młodych matematyków.

Konkurs, dzięki wsparciu Polskiego LNG, przybiera coraz ciekawszą formułę i zdobywa szerokie uznanie i zainteresowanie odbiorców o czym, przy okazji realizacji działań z zakresu media relations, przypomina i podkreśla dyrektor gimnazjum nr 1.

Projektowi przychylny jest urząd Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego.