Kite Fort Świnoujście z Polskim LNG

„Szkółka Kite Fort Świnoujście” promuje kite surfing wśród młodzieży i turystów przyjeżdżających w lecie do Świnoujścia.
Polskie LNG w ramach Polityki CSR kładzie nacisk na promocję sportów wodnych.

Polskie LNG jest głównym sponsorem szkółki w sezonie 2013 i 2014. KiteFort Świnoujście nie tylko pomaga w zdobywaniu umiejętności i wiedzy niezbędnej do doskonalenia techniki  surfowania, ale uczy również zasad bezpieczeństwa, przydatnych na wodzie i na lądzie. Szkoła jest pierwszą na Pomorzu Zachodnim bazą szkoleniową na stałe zlokalizowaną na plaży. Znajduje się przy charakterystycznym Świnoujskim Wiatraku – symbolu miasta, a przy okazji jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Świnoujściu. Jest zlokalizowana w idealnym miejscu do nauki: na bezpiecznym akwenie, odpowiednio płytkiej wodzie i na najszerszej plaży na Bałtyku, wykorzystywanej podczas ćwiczeń na lądzie. Za bezpieczeństwo uczących odpowiadają licencjonowani instruktorzy.